fb_img
 GW5798

REEBOK ZIG DYNAMICA 3

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GW5798
30%
4.990,00 ден.
3.490,00 ден.
 • 37
  6.5
 • 37.5
  7
 • 38
  7.5
 • 38.5
  8
 • 39
  8.5
 • 40
  9
 • 40.5
  9.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Синтетика Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Reebok