fb_img
код за попуст SAKAM30
 GW6494

Adidas ADVANTAGE CF C

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: GW6494
2.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 830,00 ден. со
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

41%
2.390,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas