fb_img
 GW7528

Adidas X SPEEDFLOW.4 IN J

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: GW7528
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
  • 38⅔
    5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas