fb_img
 GW8505

Adidas X SPEEDPORTAL.4 IN J

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: GW8505
2.490,00 ден.
  • 3.5
  • 4
  • 4.5
  • 38
    5
  • 5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

60%
2.790,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
48%
2.490,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
60%
2.490,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas