fb_img
 GX6089

REEBOK HERITANCE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GX6089
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 930,00 ден. со
 • 37
  6.5
 • 38
  7.5
 • 40
  9
 • 40.5
  9.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Reebok