fb_img
 GX8248

Adidas RUNFALCON 2.0

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GX8248
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
 • 36⅔
  4
 • 37⅓
  4.5
 • 38
  5
 • 38⅔
  5.5
 • 39⅓
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

35%
3.390,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
41%
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
29%
4.090,00 ден.
2.890,00 ден.
Adidas
31%
3.490,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
31%
3.490,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
31%
3.490,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
31%
3.490,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
39%
4.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas