fb_img
 GY6078

Adidas PUREMOTION SE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GY6078
19%
4.690,00 ден.
3.790,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 37⅓
  4.5
 • 38⅔
  5.5
 • 39⅓
  6
 • 40
  6.5
 • 41⅓
  7.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
30%
5.290,00 ден.
3.690,00 ден.
Adidas
20%
5.290,00 ден.
4.190,00 ден.
Adidas
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas