fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GZ0646

Adidas RESPONSE SUPER Buzz 2.0 J

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: GZ0646
20%
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
  • 39⅓
    6
  • 40
    6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas