fb_img
 GZ1338

Adidas POSTMOVE MID

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GZ1338
5.590,00 ден.
 • 40
  6.5
 • 40⅔
  7
 • 41⅓
  7.5
 • 42
  8
 • 8.5
 • 43⅓
  9
 • 44
  9.5
 • 44⅔
  10
 • 10.5
 • 46
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Вештачка кожа, Синтетика Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Lifestyle
Производител Adidas