fb_img
 GZ2697

Adidas COURT BOLD

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GZ2697
3.390,00 ден.
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
 • 41
  7.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика, Текстил, Кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas