fb_img
 GZ4794

Adidas ULTRABOOST 22 W X MARIMEKKO

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GZ4794
50%
11.790,00 ден.
5.890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.963,00 ден. со
 • 36⅔
  4
 • 37⅓
  4.5
 • 38
  5
 • 38⅔
  5.5
 • 39⅓
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црвена
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

40%
12.490,00 ден.
7.490,00 ден.
Adidas
40%
12.490,00 ден.
7.490,00 ден.
Adidas
19%
11.190,00 ден.
8.990,00 ден.
Adidas
20%
11.790,00 ден.
9.390,00 ден.
Adidas
40%
12.390,00 ден.
7.390,00 ден.
Adidas
33%
11.190,00 ден.
7.390,00 ден.
Adidas
29%
12.390,00 ден.
8.690,00 ден.
Adidas
20%
12.390,00 ден.
9.890,00 ден.
Adidas
12.390,00 ден.
Adidas
12.390,00 ден.
Adidas
12.390,00 ден.
Adidas