fb_img
 GZ5249

Adidas PUREMOTION ADAPT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GZ5249
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 930,00 ден. со
  • 39⅓
    6
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

40%
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
30%
5.290,00 ден.
3.690,00 ден.
Adidas
20%
5.290,00 ден.
4.190,00 ден.
Adidas