fb_img
 GZ5442

Adidas CRAZYCHAOS SHADOW 2.0

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GZ5442
30%
5.590,00 ден.
3.890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.297,00 ден. со
 • 36⅔
  4
 • 37⅓
  4.5
 • 38
  5
 • 38⅔
  5.5
 • 39⅓
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал Лице: Полиуретан кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas