fb_img
 GZ5720

Adidas TERREX HIKSTER

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GZ5720
9.390,00 ден.
 • 40⅔
  7
 • 41⅓
  7.5
 • 42
  8
 • 42⅔
  8.5
 • 43⅓
  9
 • 44
  9.5
 • 44⅔
  10
 • 45⅓
  10.5
 • 46
  11
 • 46⅔
  11.5
 • 47⅓
  12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Кожа, Текстил Постава: Синтетика, Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

8.690,00 ден.
Adidas
9.990,00 ден.
Adidas
10.590,00 ден.
Adidas
9.890,00 ден.
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
8.090,00 ден.
Adidas
11.190,00 ден.
Adidas
9.990,00 ден.
Adidas
9.290,00 ден.
Adidas
9.390,00 ден.
Adidas
9.390,00 ден.
Adidas
9.390,00 ден.
Adidas
9.390,00 ден.
Adidas