fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GZ5925

Adidas ADILETTE SHOWER

 • За возрасни
 • Шифра на производ: GZ5925
1.690,00 ден.
 • 38
  5
 • 39⅓
  6
 • 40⅔
  7
 • 42
  8
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

1.190,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
1.190,00 ден.
Adidas
1.190,00 ден.
Adidas
1.190,00 ден.
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
1.690,00 ден.
Adidas