fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H00458

Adidas POSTMOVE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: H00458
51%
4.690,00 ден.
2.290,00 ден.
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
 • 41
  7.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Полиуретан Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
4.690,00 ден.
Adidas
Adidas
4.690,00 ден.
Adidas