fb_img
 H00471

Adidas OWNTHEGAME 2.0

 • За возрасни
 • Шифра на производ: H00471
4.390,00 ден.
 • 40
  6.5
 • 40⅔
  7
 • 41⅓
  7.5
 • 42
  8
 • 42⅔
  8.5
 • 43⅓
  9
 • 44
  9.5
 • 44⅔
  10
 • 45⅓
  10.5
 • 46
  11
 • 46⅔
  11.5
 • 47⅓
  12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Кошарка
Производител Adidas


Слични производи

4.390,00 ден.
Adidas
4.390,00 ден.
Adidas
4.090,00 ден.
Adidas
4.390,00 ден.
Adidas