fb_img
 H00540

Adidas EQ21 RUN

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H00540
40%
4.990,00 ден.
2.990,00 ден.
  • 37⅓
    4.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

20%
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
Adidas
19%
5.590,00 ден.
4.490,00 ден.
Adidas
19%
5.590,00 ден.
4.490,00 ден.
Adidas
40%
4.990,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas