fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H02030

Adidas GRAND COURT SE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: H02030
51%
4.690,00 ден.
2.290,00 ден.
 • 40.5
  7
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Полиуретан, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

19%
Adidas
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
39%
GRAND
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
51%
Adidas
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
39%
Adidas
4.590,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
4.690,00 ден.
3.290,00 ден.
Adidas
40%
Adidas
4.690,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
4.690,00 ден.
3.290,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas
51%
Adidas
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
Adidas