fb_img
 H04112

Adidas FortaRun K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: H04112
2.790,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

28%
FortaRun
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
Adidas
3.990,00 ден.
Adidas