fb_img
 H08837

Adidas FACE CVR M/L (Сет од 3 маски)

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H08837
20%
890,00 ден.
712,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 93% Рециклиран полиестер 7% Еластин
Подгрупа Заштитна маска за лице
Спорт WEAR
Производител Adidas