fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H10251

Adidas W Q3 BLUV WB

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H10251
40%
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Полиамид
Подгрупа Шушкавци
Спорт Lifestyle
Производител Adidas