fb_img
 H18829

Adidas CORSET

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H18829
46%
2.790,00 ден.
1.490,00 ден.
  • 40
  • 42
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Крем
Материјал 93% Полиестер 7% Еластин
Подгрупа Топ
Спорт Lifestyle x
Производител Adidas


Слични производи

59%
1.690,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
60%
1.490,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas