fb_img
 H26650

Adidas LK LEGO CL SET

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: H26650
3.990,00 ден.
  • 116
  • 7-8 год.
    128
  • 9-10 год.
    140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал 60% Памук 30% Рециклиран полиестер 10% Рециклиран памук
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
3.990,00 ден.
Adidas
Adidas
3.990,00 ден.
Adidas