fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
користи код
 H26652

Adidas LK LEGO CL SET

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: H26652
3.990,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Жолта
Материјал 60% Памук 30% Рециклиран полиестер 10% Рециклиран памук
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

користи код
Adidas
3.990,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
3.990,00 ден.
Adidas