fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H28833

Adidas I FI SHINY AOPJ

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: H28833
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
  • 12-18 мес.
    86
  • 92
  • 98
  • 104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

28%
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
28%
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas