fb_img
 H28835

Adidas I BOS LOGO JOG

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: H28835
2.390,00 ден.
 • 12-18 мес.
  86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 3-4 год.
  104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas