fb_img
 H28891

Adidas B BOS TEE

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: H28891
1.190,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Зелена
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
1.190,00 ден.
Adidas