fb_img
 H31030

Adidas RUN IT TEE W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H31030
1.590,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Маици
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
1.590,00 ден.
Adidas