fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H31030

Adidas RUN IT TEE W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H31030
31%
1.590,00 ден.
1.090,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Маици
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

1.690,00 ден.
Adidas
1.790,00 ден.
Adidas