fb_img
 H34578

Adidas FACE CVR M/L (Сет од 3 маски)

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H34578
33%
890,00 ден.
590,00 ден.
  • M/L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 93% Рециклиран полиестер, 7% Еластин
Подгрупа Заштитна маска за лице
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

33%
Adidas
890,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
33%
Adidas
890,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
33%
Adidas
890,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
33%
Adidas
890,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
27%
Adidas
1.090,00 ден.
790,00 ден.
Adidas