fb_img
 H35867

Adidas W UFORU SHO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H35867
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
  • XS
  • S
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Тегет
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шорцеви
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas