fb_img
 H38778

Adidas MARIMEKKO 2IN1

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H38778
28%
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црвена
Материјал 79% Рециклиран Полиестер 21% Еластин
Подгрупа Шорцеви
Спорт Трчање
Производител Adidas