fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H39805

Adidas M FI 3B Hoodie

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H39805
40%
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Розева
Материјал 58% Памук 27% Рециклиран полиестер 15% Рециклиран памук
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

18%
Adidas
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas