fb_img
 H39820

Adidas W FI 3S Flare P

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H39820
40%
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 730,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бордо
Материјал 57% Памук 33% Рециклиран полиестер 10% Рециклиран памук
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

39%
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
35%
3.690,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
21%
3.790,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
29%
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
29%
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas