fb_img
 H40344

Adidas LK HOLIDAY SET

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: H40344
3.390,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
3.990,00 ден.
Adidas
Adidas
3.990,00 ден.
Adidas
Adidas
3.990,00 ден.
Adidas
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas