fb_img
 H419RRM002-20S

MAN'S BIKE GLOVES

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H419RRM002-20S
25%
790,00 ден.
590,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 94% полиестер 6% еластин
Подгрупа Ракавици
Спорт Велосипедизам
Производител 4F


Слични производи

25%
MAN'S
790,00 ден.
590,00 ден.
4F
31%
TRAINING
690,00 ден.
472,00 ден.
4F