fb_img
 H421TSDLF010-90S

4F WOMEN'S FUNCTIONAL LONGSLEEVE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H421TSDLF010-90S
1.990,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 88 % Полиестер 12 % Еластин
Подгрупа Маица со долги ракави
Спорт Јога
Производител 4F