fb_img
 H4L20RRU001-62N

TRAINING GLOVES

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4L20RRU001-62N
28%
690,00 ден.
490,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црвена
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Ракавици
Спорт Велосипедизам
Производител 4F


Слични производи

25%
DIVA
790,00 ден.
590,00 ден.
Nakamura