fb_img
 H4L21SKDT006-91A

4F WOMEN'S SHORTS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4L21SKDT006-91A
18%
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 90 % Полиестер 10 % Еластин
Подгрупа Шорцеви
Спорт Lifestyle
Производител 4F


Слични производи

18%
PUMA
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
Puma
16%
PUMA
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Puma
18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
27%
4F
1.090,00 ден.
790,00 ден.
4F