fb_img
 H4L21SOM007-10S

4F TRAINING SOCKS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4L21SOM007-10S
16%
590,00 ден.
490,00 ден.
  • 39-42
  • 43-46
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 100 % Памук
Подгрупа Чорапи
Спорт Тренинг
Производител 4F


Слични производи

20%
4F
490,00 ден.
390,00 ден.
4F