fb_img
 H4L22AKB013R-20S

4F BIKE ACCESSORIES

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4L22AKB013R-20S
1.490,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Торби
Спорт Велосипедизам
Производител 4F


Слични производи

690,00 ден.
4F
790,00 ден.
4F