fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H4L22AKS007-90S

4F RESISTANCE RUBBERS (5 PCS)

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4L22AKS007-90S
20%
990,00 ден.
790,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал 100% Латекс
Подгрупа Ластик за вежбање
Спорт Тренинг
Производител 4F