fb_img
 H4L22KUDC002-73S

4F WOMEN'S JACKET

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4L22KUDC002-73S
18%
3.190,00 ден.
2.590,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Жолта
Материјал 100% Полиамид
Подгрупа Шушкавци
Спорт Планински Спортови
Производител 4F