fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H4L22PRT001-20S

4F WALLET

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4L22PRT001-20S
790,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Новчаници
Спорт Lifestyle
Производител 4F


Слични производи

16%
590,00 ден.
490,00 ден.
Adidas