fb_img
 H4L22RKM001-20S

4F MEN'S CYCLING T-SHIRT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4L22RKM001-20S
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 8% Еластин, 92% Полиестер
Подгрупа Маици
Спорт Велосипедизам
Производител 4F