fb_img
 H4L22RSM001-20S

4F MEN'S CYCLING SHORTS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4L22RSM001-20S
20%
2.890,00 ден.
2.290,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 22% Еластин, 78% Полиамид
Подгрупа Шорцеви
Спорт Велосипедизам
Производител 4F


Слични производи

30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas