fb_img
 H4Z20SFM002-20S

MEN'S SOFTSHELL

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4Z20SFM002-20S
4.590,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 95% Полиестер 5% Еластин
Подгрупа Софтшел
Спорт Планински Спортови
Производител 4F


Слични производи

MEN'S
5.690,00 ден.
4F
MEN'S
5.690,00 ден.
4F
MEN'S
4.590,00 ден.
4F
MEN'S
4.590,00 ден.
4F