fb_img
 H4Z21KOMU001-25S

4F UNISEX BALACLAVA

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4Z21KOMU001-25S
690,00 ден.
  • S/M
  • L/XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сива
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Поткапа
Спорт Скијање
Производител 4F