fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H4Z21SFM002-20S

4F MEN'S SOFTSHELL

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4Z21SFM002-20S
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 6% Еластин, 94% Полиестер
Подгрупа Софтшел
Спорт Планински Спортови
Производител 4F


Слични производи

18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
4F
29%
7.690,00 ден.
5.390,00 ден.
Regatta
38%
3.090,00 ден.
1.890,00 ден.
Regatta
38%
3.090,00 ден.
1.890,00 ден.
Regatta
20%
7.790,00 ден.
6.190,00 ден.
Regatta
29%
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Regatta